Chtěla bych vědět jak chutná moje jméno,poslední dobou ho má dost lidí v hubě!;Můžu ti odpustit,ale nechtěj po mně,abych zapomněla!;Rána pod pás přijde vždy od lidí,kteří nikdy nedosáhnou výš než ty!

Deník-17.8.2013

17. srpna 2013 v 21:47 | Kitti |  Léto 2013
Ahojky.
Dneska máme docela na pilno a tak to bude asi dlouhý článek.Ale ještě bych měla říct,že jsem u babičky na vesničky.A můžeme jít na to.Rozdělím to do několika bodů.
1.Co se mi dneska stalo?
Tohle Vám bude znít jako ten Horor příběh z Brávíčka u kterého si všichni musí říkat:"Tak to se nestalo!".Alemně se to opravdu stalo.
Tak dneska asi v osm večer jsme s mojí kámoškou Hančou šly na hřbitov.Chodlily jsme tam mezi hroby a četly si náhrobky.A Uslyšely jsme,že před hřbitovem zaparkovali nějací kluci na kolech.A asi před tejdnem na hřbitově nějací kluci nebo chlapy okradli jednu paní.A ty kluci tam pořád stáli a my si tam nechaly kola!Jenže my se hrozně bály si jít pro ně!Už jsem se připravovala na to,že už ty kola nikdy neuvidíme.A nebo-a to by byl ten nejhorší možnej případ-by nás mohli znásilnit,unést...No,radši o tom nebudu ani přemýšlet.A jak jsme utíkaly tím lesem,já asi pětkrát spadla.Vyběhly jsme na cestu a dívaly se na ty kluky.Mohlo jim být tak kolem dvaceti.A oni na nás zírali taky.A smáli se!!!Stáli tam asi tak pět minut a pak už odjeli.Kámoška už si tam chtěla jít pro kolo,ale já se bála,že by tam mohli ještě někde čekat.Ale naštěstí kolem nás jeli nějaký tři cylisti a tak jsme utákaly s nimi,vzaly kola a ujížděly.Bože,klepala jsem se ještě půl hodiny potom.
2.Elite models
Protože mi poslednídobou hodně lidí řeklo,že jsem zkrásněla,rozhodla jsem se přihlásit do nějaké modelingové agentury.A vybrala jsem si Elite models.Je to prý nejlepší modelingová agentura. tak jsem napsala e-mail od kolikati let se tam mohu přihlásit a oni mi odepsali,že mám poslat přihlášku a oni uvidí. A tak strašně dřu,abych zhubla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hanienes hanienes | 25. srpna 2013 v 20:30 | Reagovat

Někdo ti řekne, že jsi zkrásněla a ty se hned přihlásíš do modelingové agentury? :D K tomu je trochu složitější cesta, ale radši mlčím :X :DD

2 Lawrwnce Lawrwnce | 26. srpna 2013 v 10:40 | Reagovat

[1]:Samozřejmě,že je to složitá cesta a určitě mě nepřijmou :-) A já už jsem se tam chtěla přihlásit delší dobu,takže...Chci to jen zkusit a za zkoušku,přeci nic nedám ne? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu a přijď zas!Smějící se