Chtěla bych vědět jak chutná moje jméno,poslední dobou ho má dost lidí v hubě!;Můžu ti odpustit,ale nechtěj po mně,abych zapomněla!;Rána pod pás přijde vždy od lidí,kteří nikdy nedosáhnou výš než ty!

Deník-8.8.2013+Turecko 0.2-moře

8. srpna 2013 v 22:13 | Kitti |  Léto 2013
Ahojky Usmívající se Omlouvám se,že jsem včera nenapsala,ale ono je takové vedro,že se mi nechce nic dělat.I k tomuto článku jsem se musela dokopat.Tak,ale k tématu,dneska u nás na jihu bylo 37C-ajaj,a zrada,nevím jak se dělá n kompu to kolečku u stupňů-(celsia)!!!
Ráno jsem vstávala v 8:30,k snídani lasange.Dopoledne jsem byla na počítači-ano,skvěle trávím prázdniny-a četla Upíří deníky.K obědu lasagne Smějící se.Po obědě jsem šla vyvenčit psa a přemluvila jsem mamku,abychom jely na chalupu se alespoň vykoupat.Vrátily jsme se asi vo půl šesté a já šla na hokej.A ano,vyhrálí jsme 2:1!!!! Smějící seSmějící seSmějící seA můj táta u hokeje dělá a tak jdu vždycky po tom za ním a vždy se se mnou bavíjou hokejsti.A teď ten jeden se mě pořád ptá,jestli mám kluka.A on mi dneska řekl:"Tak co,už sis našla nějaký frajera?"(btw. tomu hokejstovi je 26 let) a já jako že ne a on:"Ale až si ho najdeš tak mi ho představ!" To je to je vždycky trapas.

Fotky od moře:
Moje nožky v písku

"Maska"


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu a přijď zas!Smějící se