Chtěla bych vědět jak chutná moje jméno,poslední dobou ho má dost lidí v hubě!;Můžu ti odpustit,ale nechtěj po mně,abych zapomněla!;Rána pod pás přijde vždy od lidí,kteří nikdy nedosáhnou výš než ty!

Modré třpytivé líčení

19. září 2013 v 21:25 | Kitti
Ahoj,
hned ze začátku bych se chtěla omluvit za to,že jsem hrozně dlouho nepsala.Nebudu Vám lhát,že jsem neměla čas,jako to říká většina blogerek.Prostě jsem byla líná no Smějící se
A v tomto článku Vám ukážu moje nejoblíbenější líčení.Samozřejmě ho nenosím do školy,ale jenom tak.Protže mě prostě líčení baví,ikdyž se nelíčím.Ale ted už k líčení...
Co na toto modro-třpytivé líčení budeme potřebovat?
Nějaké syté modré zářivé stíny,štěteček na linky,řasenku,tmavě a světle hnědou,bílé stíny,růžové třpytivé stíny a pořádně,pořádně třpytivé stíny!
1.ZÁKLAD
Nejdříve vezmeme do ruky bílé,a oboje hnědé stíny.Nejprve naneseme přes celé víčko bílí stín.Poté vezmeme světle hnědá a dáme na vnější třetinu víčka.A nakonec do ruky tmavě hnědou a ta přijde do očního důlku a vše pěkně rozblendíme.
2.+++++
Proč plus?Protože ted přijde něco co ani nemusíte dávat,ale podle mě to to vypadá o maličko lépe,posunete o level výš.A to tak,že vezmete rlžové třpytivé stíny a ty přijdou přes cele pohyblivé výčko.
3.BOOOOM
A teď přijde zlatý hřeb.Vezmeme hodně výrazné křiklavé modré stíny a štěteček na linky a uděláme hódně tlustou linku,skoro přes celé pohyblivé výčko a samozřejmě i ocásek.
4.ZJEMNENÍ MODRÉ
A nakonec vezmeme hodně třytivé stíny,nejlépe do růžová a nejlépe krémové(např. Color tatoo) a dáme přes modrou "linku" a právě tím se ta modrá zjemňí a nebude tak křiklavá!
Miluju toto líčení pod brýle :-)

Tak co,jak se Vám líčení líbí?Změnili by jste na něm něco? :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu a přijď zas!Smějící se