Chtěla bych vědět jak chutná moje jméno,poslední dobou ho má dost lidí v hubě!;Můžu ti odpustit,ale nechtěj po mně,abych zapomněla!;Rána pod pás přijde vždy od lidí,kteří nikdy nedosáhnou výš než ty!

My beauty day for school aneb jak se kosmeticky připravuji do školy

1. září 2013 v 10:22 | Kitti |  Kosmetika
Ahoj,
zítra už je škola a kdo z nás by tam chtěla vypadat jako šmudla?Asi žádná že? A jak budu v mém beauty dnu postupovat já?
1.Dlóuhá koupel
Miluju si jen tak poležet v horké vaně s mlékem a medem a spoustou pěny,s Upířími deníky v ruce a se sluchátky v uších Usmívající seProtože tím si krásně odpočneš a připravíš na dřinu ve škole!
2.Vlasy
Při té koupeli si samozřejmě umy i vlasy.Ale,pozor,pokud si budeš do koupele dávat třeba olivový olej,med nebo to mléko,vlasy si v tom neumývej,ale osprchuj si je!Jinak by se ti vlasy zmastili!
A určitě nezapomeň na nějakou masku na vlasy!
3.Peeling
Co k tomuhle dodat?Prostě si napílinguj celé tělo a odstraň odumřelou kůži.Pokud máš i nějaký spešl peeling na leť,použij ho!
4.Krémuj!
Už jsi vylezla z vany a osušila se?Tak se nakrémuj Smějící se
4.Maska a okurky+peeling na rty
Máš nějakou dobrou masku na obličej?Tak ted je čas ji aplikovat.K tomu si můžeš nakrájet okurky a dát si je na oči. A abys dělala víc věcí najednou,použijij i peeling na rty.Můžeš si ho koupit v drogérce nebo udělat podle návodu getthelouk! kokosový olej a cukr!
5.Obličej a pupínky
Pokud jsi nechala působit masku a smyla ji,teď přichází znovu řada na krém!Nakrémuj obličej!A pokud máte i nějaký krém na pupínky použijte ho!
6.Nehty+mani pedi
Zapiluj si nehty,nakrémuj ruce a nohy,použij zpevňovač na nehty a nehty nalakuj nějakým hezkým lakem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu a přijď zas!Smějící se