Chtěla bych vědět jak chutná moje jméno,poslední dobou ho má dost lidí v hubě!;Můžu ti odpustit,ale nechtěj po mně,abych zapomněla!;Rána pod pás přijde vždy od lidí,kteří nikdy nedosáhnou výš než ty!

Jilian Michaels-30 day challenge

22. října 2013 v 21:28 | Kitti |  Jiné.
Ahojky,
určitě to všichni znáte!Jilian Michaels je v Americe hrozně populární a skoro všechny ženy cvičí její třicetidení výzvy.
Co to vlastně je?:Jilian je americká trenérka,která se svými kamarádkami natáčí 30 dení výzvy a jsou to teda tři levely,které stáhnete na Ulož.to(http://uloz.to/xG9gbgPD/jillian-michaels-30-day-shred-level-1-wmv) a ty levely můžete jako dělat každý měsíc jeden a nebo-to co dělám já-10 dní jeden level.
Funguje to?:Prý ano,jedna ženský prý zhubla za teen měsíct 8 kg.Samozřejmě u každého to je jinak.Já už mám jeden level(10 dní) za sebou a mám zhubnutý 4 kila.Ale říkají,že se nemáme vážit a že ta první váha je jen pomíjivá,takže...
Jaké cviky tam jsou?:Kliky,skákání panáků,skákání přes "inamginární" (:-D) švihadlo,boxování,běhání na místě,sedy lehy,cviky na nohy a ruce atd....
Je to těžké?:Jak co,jak pro koho...
Jak jsem na tom já?:Já teď dokončila první level a zhubla jsem(pomíjivě) 4 kg.\
Začátek.
Nejlepší je u toho koukat na dvé oblíbené youtubery...
...nebo koukat na nějaký supr písničky.
Tak já doufám že to třeba taky zkusíte :-) A pokud už cvičíte,jak jste na tom?Co by jste mi dalšího doporučili? :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hančí, hanienes Hančí, hanienes | 27. října 2013 v 10:46 | Reagovat

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu a přijď zas!Smějící se