Chtěla bych vědět jak chutná moje jméno,poslední dobou ho má dost lidí v hubě!;Můžu ti odpustit,ale nechtěj po mně,abych zapomněla!;Rána pod pás přijde vždy od lidí,kteří nikdy nedosáhnou výš než ty!

Dabing či titulky?To je oč tu běží!

13. listopadu 2013 v 20:37 | Kitti |  Téma týdne
Ahoj,
jak píši jak se mám atd....to pijde až v přísštím článku,což bude deník.Ale teď je to Téma týdne.Moc často k Tématům týdne nepíšu,ale tohle téma se mi opravdu líbí.
Dabing
Pokud se díváte na televizi,máte tam jen dabing.Spekuluje se o tom,že by do filmů v televizi dali titulky.Já mám dabing celkem ráda,ale jen proto,že u toho můžu dělat víc věcí na jednou.
Titulky
Naproti tomu titulky mám hrozně ráda.Jde už jen o ten dobrej pocit,že se u toho i vzděláváte.Já se koukám na TVD The Originals a díky tomu jsem se naučila hodně slov a frází.

A já teď nevím co jsetli ta televize to udělá jen titulky,nebo jen někde titulky a nebo titulky,že si to můžete nastavit.Za mě bych hlasovala pro to poslední.
A co vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji za návštěvu a přijď zas!Smějící se